MM5Z15VT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MM5Z15VT1G
JLCPCB Part #
C236108
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 14.3V~15.8V 15V 30Ω 500mW 50nA 80Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS