MM3Z6V8T1
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MM3Z6V8T1
JLCPCB Part #
C3736171
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 160Ω 2uA@4V 300mW 6.4V~7.2V 6.8V SOD-323 Zener Diodes