MM3Z2V4B
MFR.Part #
MM3Z2V4B
JLCPCB Part #
C891597
Package
SOD-323FL
Description
1 Independent 2.35V~2.45V 2.4V 200mW 45uA@1V 564Ω 94Ω SOD-323FL Zener Diodes ROHS