MM3Z12VT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MM3Z12VT1G
JLCPCB Part #
C236177
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA 11.4V~12.7V 12V 25Ω 300mW 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS