MC100EL57DG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MC100EL57DG
JLCPCB Part #
C906809
Package
SOIC-16
Description
-40℃~+85℃ 24mA 4.2V~5.7V SOIC-16 Signal Switches, Multiplexers, Decoders ROHS