MBR2H200SFT3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MBR2H200SFT3G
JLCPCB Part #
C719786
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200V 200uA@200V 2A 30A 940mV@2A SOD-123FL Schottky Diodes ROHS