MBR20100CTTU
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MBR20100CTTU
JLCPCB Part #
C719816
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 10A 950mV@20A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS