MBR10100G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MBR10100G
JLCPCB Part #
C26327
Package
TO-220AC-2
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 100V 100uA@100V 10A 150A 800mV@10A TO-220AC-2 Schottky Diodes ROHS