ILC5061M44X
MFR.Part #
ILC5061M44X
JLCPCB Part #
C3684730
Description
-30℃~+80℃@(Ta) 1 1.5V~10V 4.4V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS