ILC5061AIC46X
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
ILC5061AIC46X
JLCPCB Part #
C3687717
Package
SC-70-3
Description
-30℃~+80℃ 1 1.5V~10V 4.6V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SC-70-3 Supervisor and Reset ICs ROHS