ICTE-10RL4
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
ICTE-10RL4
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW 10V 11.7V 16.7V 2uA 90A TVS Unidirectional - ESD and Surge Protection (TVS/ESD)