FSUSB43L10X-F131
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FSUSB43L10X-F131
JLCPCB Part #
C3656572
Package
MicroPAk-10
Description
-40℃~+85℃ 1 3V~4.3V 6.5Ω 720MHz DPDT USB MicroPAk-10 Analog Switches - Special Purpose ROHS