FQT5P10TF
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FQT5P10TF
JLCPCB Part #
C154508
Package
SOT-223
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.05Ω@10V 100V 1A 250pF 25pF 2W 4V 8.2nC@10V 90pF P-Channel SOT-223 MOSFETs ROHS