FQPF7N10
MFR.Part #
FQPF7N10
JLCPCB Part #
C3290544
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 13pF 23W 250pF 350mΩ@10V 4V 5.5A 7.5nC@10V 75pF N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS