FQPF45N15V2
MFR.Part #
FQPF45N15V2
JLCPCB Part #
C899393
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 150V 176pF 220W 3.03nF 40mΩ@10V 45A 4V 94nC@120V TO-220F-3 MOSFETs ROHS