FQPF32N12V2
MFR.Part #
FQPF32N12V2
JLCPCB Part #
C3280901
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.86nF 120V 32A 405pF 4V 50W 50mΩ@10V 53nC@10V 90pF N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS