FQPF13N10
MFR.Part #
FQPF13N10
JLCPCB Part #
C3280894
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 130pF 16nC@10V 180mΩ@10V 25pF 30W 450pF 4V 8.7A N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS