FQD10N20CTM
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FQD10N20CTM
JLCPCB Part #
C241836
Package
TO-252AA
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 125pF 200V 26nC@10V 360mΩ@10V 4V 50W 510pF 53pF 7.8A N-Channel TO-252AA MOSFETs ROHS