FQAF33N10
MFR.Part #
FQAF33N10
JLCPCB Part #
C3281828
Package
TO-3PF
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.5nF 100V 25.8A 420pF 4V 51nC@10V 52mΩ@10V 7W 80pF N-Channel TO-3PF MOSFETs ROHS