FOD3150S
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FOD3150S
JLCPCB Part #
C899250
Package
DIP-8
Description
-40℃~+100℃ 1 1.5V 15V~30V 16mA 16mA 1A 250mW 500ns 500ns 50kV/us 5V 5kV DC DIP-8 Logic Output Optoisolators ROHS