FDPF51N25RDTU
MFR.Part #
FDPF51N25RDTU
JLCPCB Part #
C898599
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.62nF 250V 38W 48mΩ@10V 51A 55nC@10V 5V 63pF TO-220F-3 MOSFETs ROHS