FDPF51N25
MFR.Part #
FDPF51N25
JLCPCB Part #
C464165
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 250V 3.41nF 38W 51A 530pF 5V 60mΩ@10V 63pF 70nC@10V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS