FDPC1002S
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FDPC1002S
JLCPCB Part #
C3279383
Package
PowerClip-33
Description
-55℃~+150℃ 1.126nF 143pF 2 N-Channel 2.2V 25V 4.335nF 60A 64nC@10V 7.3mΩ@4.5V N-Channel PowerClip-33 MOSFETs ROHS