FDP150N10A-F102
MFR.Part #
FDP150N10A-F102
JLCPCB Part #
C898590
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.08nF 100V 11pF 12.5mΩ@10V 16.2nC@10V 267pF 2V 50A 91W N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS