FDMS86101A
MFR.Part #
FDMS86101A
JLCPCB Part #
C605041
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 104W 25pF 2V 4.12nF 58nC@10V 60A 8mΩ@10V Power56-8 MOSFETs ROHS