FDMS86101
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FDMS86101
JLCPCB Part #
C102622
Package
Power56-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 104W 13.5mΩ@6V 3nF 45pF 4V 55nC@10V 60A 610pF N-Channel Power56-8 MOSFETs ROHS