FDMA008P20LZ
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FDMA008P20LZ
JLCPCB Part #
C890887
Package
PQFN-6(2x2)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.4V 12A 13mΩ@4.5V 2.4W 20V 39nC@4.5V 4.383nF PQFN-6(2x2) MOSFETs ROHS