FDI150N10
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FDI150N10
JLCPCB Part #
C898577
Package
I2PAK(TO-262)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 12mΩ@10V 140pF 3.58nF 4.5V 53nC@10V 57A I2PAK(TO-262) MOSFETs ROHS