FDBL86561-F085
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FDBL86561-F085
JLCPCB Part #
C512892
Package
HPSOF-8
Description
-55℃~+175℃ 0.85mΩ@10V 1 N-channel 13.65nF 170nC@10V 255pF 2V 300A 429W 60V HPSOF-8 MOSFETs ROHS