FDB38N30U
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FDB38N30U
JLCPCB Part #
C898561
Package
D2PAK
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 103mΩ@10V 2.51nF 300V 313W 38A 55pF 56nC@10V 5V D2PAK MOSFETs ROHS