FCPF600N65S3R0L-F154
MFR.Part #
FCPF600N65S3R0L-F154
JLCPCB Part #
C2902105
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 11nC@10V 24W 4.5V 4.9pF 465pF 600mΩ@10V 650V 6A N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS