FCH190N65F-F085
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FCH190N65F-F085
JLCPCB Part #
C898128
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 190mΩ@10V 20.6A 3.181nF 5V 650V 82nC@10V TO-247-3 MOSFETs ROHS