FCH125N60E
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FCH125N60E
JLCPCB Part #
C898123
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 125mΩ@10V 17pF 2.99nF 278W 29A 3.5V 600V 95nC@10V TO-247-3 MOSFETs ROHS