BZX85C24-T50R
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX85C24-T50R
JLCPCB Part #
C3729546
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 1W 22.8V~25.6V 24V 500nA@17V 600Ω ±5% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS