BZX85C24
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX85C24
JLCPCB Part #
C3733829
Package
DO-41G
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 1W 22.8V~25.6V 24V 500nA@18V 600Ω ±5% DO-41G Zener Diodes ROHS