BZX84C62LT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX84C62LT1G
JLCPCB Part #
C238878
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 215Ω 250mW 50nA@43.4V 58V~66V 62V SOT-23 Zener Diodes ROHS