BZX84C43LT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX84C43LT1G
JLCPCB Part #
C236176
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 150Ω 250mW 40V~46V 43V 80uA SOT-23 Zener Diodes ROHS