BZX79C2V7-T50A
MFR.Part #
BZX79C2V7-T50A
JLCPCB Part #
C895317
Description
-65℃~+200℃ 1 Independent 100Ω 2.5V~2.9V 2.7V 500mW 75uA@1V DO-35 Zener Diodes ROHS