AFGHL75T65SQDT
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
AFGHL75T65SQDT
JLCPCB Part #
C603145
Package
TO-247-3L
Description
1.14mJ 106ns 136nC@15V 13pF 152pF 2.12mJ 2.1V@75A,15V 24ns 3.4V@75mA 300A 375W 4.617nF 650V 75ns 80A TO-247-3L IGBT Transistors / Modules ROHS