74F373SCX
MFR.Part #
74F373SCX
JLCPCB Part #
C4989394
Package
SOIC-20
Description
0℃~+70℃ 13ns 24mA 2ns 3mA 3ns 4.5V~5.5V 74F 8 D Latch Tri-State SOIC-20 Latches ROHS