74F27SCX
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
74F27SCX
JLCPCB Part #
C4468955
Package
SOIC-14
Description
0℃~+70℃ 12mA 1mA 20mA 2V 3 4.5V~5.5V 6ns@5V,50pF 74F Series 800mV NOR Gate SOIC-14 Logic Gates