74F244MSAX
MFR.Part #
74F244MSAX
JLCPCB Part #
C3754896
Package
SSOP-20
Description
0℃~+70℃ 2 3mA 4 4.5V~5.5V 64mA 74F Tri-State SSOP-20 Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers ROHS