74F125SCX
MFR.Part #
74F125SCX
JLCPCB Part #
C3753258
Package
SOIC-14
Description
-55℃~+125℃ 1 15mA 3.9ns 4 4.5V~5.5V 40mA 64mA 74F Tri-State Unidirectional SOIC-14 Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers ROHS