1.5KE6.8ARL4G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1.5KE6.8ARL4G
JLCPCB Part #
C3704218
Package
DO-201AD
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW 10.5V 143A 1mA 5.8V 6.45V TVS Unidirectional DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS