1SMC14AT3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1SMC14AT3G
JLCPCB Part #
C3704634
Package
SMC
Description
1.5kW 14V 15.6V 23.2V 64.7A Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS