1SMB60CAT3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1SMB60CAT3G
JLCPCB Part #
C3701370
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 150pF 5uA 6.2A 600W 60V 66.7V 96.8V Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS