1SMB58CAT3G
MFR.Part #
1SMB58CAT3G
JLCPCB Part #
C3701078
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 155pF 58V 5uA 6.4A 600W 64.4V 93.6V Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS