1SMB51AT3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1SMB51AT3G
JLCPCB Part #
C3712607
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 345pF 51V 56.7V 5uA 600W 7.3A 82.4V TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS