1SMA43AT3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1SMA43AT3G
JLCPCB Part #
C3703251
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 2.5uA 295pF 400W 43V 47.8V 5.8A 69.4V TVS Unidirectional SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS