1SMA18AT3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1SMA18AT3G
JLCPCB Part #
C3708418
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 13.7A 18V 2.5uA 20V 29.2V 400W 645pF TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS